Moc ráda bych poděkovala celému týmu mobilního hospice Péče doma za vzornou péči o moji maminku. Zvláštní dík patří paní vrchní sestře Mgr. Čížkovské, která nám nejvíce pomohla ve chvíli, kdy jsme si maminku přivezli domů z nemocnice a vůbec jsme nevěděli, co budeme dělat. Všechno nám v klidu vysvětlila a pomohla se všemi organizačními věcmi. Sestřičky a paní doktorka se pak mamince věnovali až do jejího konce. Jsme moc rádi, že s pomocí mobilního hospice mohla zemřít doma, tak jak si to přála.

J.K. -

Péče doma je to nejlepši co nás potkalo v posledních týdnech života našeho tatínka. Bylo úžasné sledovat, s jakou úctou a trpělivostí se o něj staráte. Ještě jednou obrovské díky všem vašim sestřičkám. Především Alence Kubátové, která u nás byla nejčastěji.

Zdena -

Děkuji za absolutně profesionální, ale zároveň lidský přístup v péči o mého manžela. Poslední chvíle byly těžké, ale s Vašimi sestřickami snesitelné.

Jitka H. -

Ráda bych poděkovala všem sestřičkám z Péče doma za ochotu a pomoc v péči o mou maminku v posledních chvílích jejího života.  Bez Vás bych to nezvládla.

Věra Z. -