75 000 Kč od společnosti TEVA s.r.o. na ultrazvukový přístroj pro naše pacienty

Autor 4. 7. 2017 Články Nelze přidávat komentáře

Mnoho našich  pacientů  je ve velmi vážném zdravotním stavu, jsou plně závislí na péči našeho zdravotního týmu a pomoci rodiny, a to nepřetržitě. Během pobytu doma se snažíme zajistit zdravotní péči ve stejném odborném rozsahu a kvalitě jako v nemocnici.

K tomu je kromě erudovaného personálu nutné také moderní technické vybavení. Jde například o infusní pumpy, injektomaty, oxygenátory a další vybavení. Velmi potřebným přístrojem je také přenosný ultrazvukový přístroj, který umožní lékaři v domácím prostředí bezpečné provedení evakuační punce ascitu (odstranění tekutiny z dutiny břišní) či fluidothoraxu (tekutiny z dutiny hrudní) za použití dlouhé jehly.

Pokud není ultrazvukový přístroj k dispozici, je lékař nutný vést vpich přes břišní nebo hrudní stěnu „naslepo“, což přináší mnoho zdravotních rizik. Naslepo může být provedení výkonu pro pacienta také výrazně bolestivější.

Proto jsme velice rádi, že společnost TEVA Pharmaceuticals CR s.r.o. poskytne 75 000Kč na zakoupení přenosného sonografického přístroje Philips Visiq.

Děkujeme!!!

To ale nestačí! 

Celková částka přístroje činí 349 690Kč. Hledáme další dárce a podporovatele! Společně to zvládneme a přístroj zakoupíme ještě letos!

Pokud se i Vy chcete zapojit a přispět libovolnou částkou, kontaktujte nás pro více informací, rádi vystavíme Darovací smlouvu.

Číslo účtu: 4180370399/0800

 

Každá koruna se počítá! Děkujeme!